Ebru Sözer Kimdir

   Yaşam yolculuğum Ankara'da başladı, İstanbul'da devam ediyor. Anadolu Lisesini ve Hacettepe İktisatı bitirirken bile hem müziğe hem araştırmaya hem öğrenmeye ilgim hep bir çocuğunki gibi merakla kaldı. En çok da canlı yaşamının gizemleri ve duygular ile ilgilendim. Doğaya hayran kaldım. Bu ilgilerim beni bas gitar çalmaya, vegan olmaya, kişisel gelişime yönlendirdi. Her daim anlam arayışında olmak da bilinçaltının çalışma prensiplerine ilgi duymamı sağladı. Eğitimlerden eğitimlere geçerken, kendimle ve danışanlarımla çalışmalarım sürerken PSYCH-K®️ beni buldu. Sonunda anadolu topraklarında doğmuş olmam ve yaşadığım binbir türlü acı ve tatlı olayın deneyimleriyle hizmet sunma arzum anlam kazanmıştı artık.

   PSYCH-K®️ Kolaylaştırıcısı olmak kendimi tanımlarken en onur duyduğum halim. Duygu Lisanı Eğitimi ile de kalbine dokunduğum insanlara her daim müteşekkirim, onlar da beni büyütüyor. 2008 yılından beri, Enerji ve Farkındalık Çalışmalarını da kendi içsel gücüne, ışığına ulaşmak isteyenlere yol gösterici olarak sunuyorum. Hala kendimi geliştirmeyi sürdürdüğümü de anlamışsınızdır bence, incelemek isterseniz Sertifikalar bölümünü inceleyebilirsiniz.

   Sonuç olarak, burada size destek olurken de büyük keyif alıyorum. Hayat kolay, keyifli, neşeli, yalın halin güzelliğinde akan melodiler dizisi ve burada kendi özünüzün müziği ile dans etme şansını kendinize sunuyorsunuz, tebrikler. Bünyemizdeki eğitim ve seanslarla fiziksel, duygusal, zihinsel, ruhsal, kısacası bütünsel iyileşmeye giden yolda adım attınız ve bana bu onuru bahşettiniz. Bir insanın kendi yolunda yürümesi ve keyifle yaşamasına tanık olduğum işi şefkatle yapıyor olmaktan çok keyif alıyorum. Daha keyiflisi yok diyebilirim size.

   Bir de Bas Gitar çalıyorum. :)

   Bir insanın kendini iyileştirmesi dünyanın iyileşmesini de sağlar. Sevgiyle….

;
×

Çerez Politikası